Türkiye'nin En güncel Rap şarkı sözleri sayfasına hoşgeldiniz.
Beğen 1

Mutluluklar 2 Şarkı Sözleri

ne masamda resmin var ne değeri kaldı gözlerinin ,…aklımdaki tek şey benden gidişinin görkemi.ve sen gülerken benimde gülen gözlerimin kapanması ,bide merakım onuda hoş gör kardeşimle aran nasıl ?

gül yüzün asılmasın kalbe söz geçmez bilirim.benim yüzüme gülmedi aşk. bari mutlu olsun birimiz.hiç alamadığım o kokun oksijene sinercesineseni solur her anım ve burda nefes hayat bilinir.

kalbim adına özür dilerim suçsa kula tapmakderdi annem oğlum yaradandan başka yola sapmakimi ondan çok seversen onu senden alır Allahmutlu olman için her duam aslında aşk dilidir.

aç kapıyı , ben geldim mutluluk.olum nası bi dünya lan bu ? yine mi kimse yok ?bundan ötürü oldum olası sevemiyom şu hayatıhep olumsuz. örneğin : aşk kapımda bayadır…

Yıllar geçti , Bu Sonbahar Son Elveda…Bir gül var elimde , bugünde yoksun. Ah Be Rüyam.Nerelere Gittin ? Dön , Gel !Hayalin ızdırabımı örter.Bırakta ömrüm solsun Vefa’sız Yarim.Hayat Elvedaya Mahkûm Ezelden !!!

her akşam yokluğunla saklambaç oynayıpyıllar önce düşünmüştüm büyüyünce bi ev almayıiçine seni , beni ve kardeşini koyup her yıl ard arda mum üflerdikyıldızlara el sallayıptutulabilecek tek dileğim mutlu olman olurdu ,tek mutluluğum doğum günümü kutlamandı geçen yıl ve gecenin dört buçuğunda , yağmurun altında , doğalgaz kutusunda siyah bi torbaydı aşk.

derde sağ baştan yakın olanların en soluyum , sevdam : ferhat şirin hikâyesinin ilk üstü ve en sonudur , tek eksiği kavuşamadan bitmesidir. işte bu yüzden ben geceleri hep yastığımla ters olurum.

GİTME VAKTİ GELDİ ŞAİRİN , MUTLU OL EBEDİYEN !Bİ SENİ YAZDIĞIM KALEM OLUR YOKLUĞUMDAN ARDA KALAN !
ELVEDA HAYAT , NAZDROVYA AZRAİL. KUTLANAMIYCAK TÜM DOĞUM GÜNLERİMİN ŞEREFİNE…

Yıllar geçti , Bu Sonbahar Son Elveda…Bir gül var elimde , bugünde yoksun. Ah Be Rüyam.Nerelere Gittin ? Dön , Gel !Hayalin ızdırabımı örter.Bırakta ömrüm solsun Vefa’sız Yarim.Hayat Elvedaya Mahkûm Ezelden !!!

  • Rap
  • 30 Temmuz 2014 tarihinde eklendi
  • Yorum yaz
  • 3.167 kez okundu

Ahde Vefa

Sitemizde sanatçıya ait toplam 4 şarkı sözü bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.