Türkiye'nin En güncel Rap şarkı sözleri sayfasına hoşgeldiniz.

Kayra - Mayıs Şarkı Sözleri

Verse I:
Hiç unutmam , o gün de ben uyanmışım en erken. İlk işimdi Tv. açmak sabahlarım. Trt’den bi’sonra bize nasip olan kanal ; yıldızıyla dikili durdu İnter Star.
Sonrasında Showda geldi fakat bırakmam Trt’den bir başkasıyla sanırsam olmaz.! O gün 1&(bir) Mart günüydü bak en önce ben uyandım , benim sesimden müzdarip babamda kalktı.
Biraz bakındı camlar açtı , ” hava güzel bugün hiç sobayı yakmayak , sende sessiz ol biraz! ” Kafayı sallayıpta yatağa yattım. Aynı dakkalarda evin içinde var telaşe ,
çünkü doğumu beklenen bir kimse vardı evde. Hemencecik kuruldu sofra , bizimkilerde gitti sonra. Evde tektim. Babamda tembih etti; “dışarı çıkma!”
Malesef be zapkinus, dinlemedim.

Geçiş…… ( Dj Fonetik )

Verse II:
Yanımda yok anahtar ve bende dışarı çıktım. Hava güzel dedik ya! nazara geldi dakkasında. Hafiften yağmur , az birazda rüzgar. Yağmur gelmeyen o yerde bir müddet bekledim.
Bekledikçe bekledim ve ben bayağı bir baydım. En sonunda dindi yağmur. İstikamet orada bellidir kafamda. Onurkent denen mekandaki , kumlu bir saha.
Orada yaklaşık on dakika izledim amatör müsabaka. Hakkaten o sahada ne yapsan işte nafile. Esentepeyle Beşbin Evler kapışadursun , istikametim değişti Atakanların evi.
Dışardan bayağı bağırdım , duymaz ibne! En sonudna çıktı annesi; “Atakan evde yok , gitti şimdi köyde.” İnanmadım tabiki içerde Heman izliyor. Sattı bak gene!.

Geçiş…… ( Dj Fonetik )

Verse III:
Eğerki teksen , beklemek büyük zulumdur. Evin önünde merdiven benim için teselli. Dedim heralde kimse gelmez , böyle bekle! Atakanın da götüne koyayım sattı Heman’e.
Duvara çentik atmadım fakat hepsi alnıma. Öyle böyle derken orada, içim bi geçmiş. Sarı ticari taksinin sesiyle geldim kendime izledim ve gördüm içinde var babam.
Elinde türlü türlü eşya kapıyı açtı , akıla geldi söyledi ; “doğdu erkek kardeşin.” Nasıl şaşırdım , ne tip şekil sevindim bilemdim. Zorla zorla en sonudan sabahı ettim.
Evde kalabalık her tarafta vardı akraba , dışarda sesler adımı söyleyen şekilden. Bende çıktım balkona Atakan orda , dışarı çağırıyor. siktir lan! dedim genede gittim.

Kayra

Sitemizde sanatçıya ait toplam 11 şarkı sözü bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

  1. fvkayra dedi ki:

    Mayıs değil MART!

Yorum Yaz